O nás

Cukráreň Oáza – najlepší relax pre Vašu dušu. Hľadáte miesto, kde sa Vás nedotýkajú starosti všedných dní? Nájdete ho v Oáze chutí a vôní priamo v centre historickej Levoče. Výnimočná zmrzlina, cukrovinky, lahodná káva, nápoje stvorené pre chuťové poháriky. To všetko v prostredí dokonalého pokoja, kde môžete na chvíľu zastaviť čas a porozprávať sa s blízkymi. Sme Vašou Oázou pokoja a chutí!

kaviarencukraren

Cukráreň Oáza bola založená v r. 1998 v Spišskom Podhradí a Levoči na základe dlhoročných skúsenosti v oblasti zmrzlinárskej a cukrárenskej výroby v prímorských oblastiach, kde je obrovský dopyt po vysoko kvalitných službách v cukrárenských zariadeniach. Práve odtiaľ čerpáme vynikajúce skúsenosti pre výrobu pravej balkánskej zmrzliny, ktorá je prioritnou komoditou v našich cukrárňach. Zmrzlinu vyrábame z najkvalitnejších surovín bez použitia umelých ingrediencií. Zmrzlina je našou alfou aj omegou, no samozrejme, že v našich cukrárňach si pochutíte aj na rôznych druhoch zákuskov, pohárov, káv a nealko nápojoch. Sme rodinná firma a preto nám záleží na tom, aby sa naši zákazníci cítili v cukrárňach príjemne, ako na návšteve u rodinných známych.

kaviarencukraren-nova

Náš personál je jazykovo zdatný, u nás sa dohovoríte v rôznych jazykoch, okrem štandardnej angličtiny a nemčiny, aj maďarsky, chorvátsky, či turecky…

Cukráreň Oáza je spojenie bohatej tradície, jedinečných chutí a radosti so spokojnosti zákazníka.